HAKKIMIZDA

by efitoterapi.com

Türkiye’nin en kapsamlı fitoterapi bloğu olan efitoterapi.com  okuyucularına fitoterapi konusunda doğru ve kaliteli içeriği sunmayı amaçlayan birden fazla yazara sahip bir fitoterapi bloğudur.

Efitoterapi.com size Türkiye’nin en kaliteli fitoterapi uzmanlarının görüşlerinden derlediği/kaleme aldığı yazıları sunar ve asla ilaç, kür, doğal ürün v.s satışı yapmaz. Aksine sizi neden internette doğal olarak lanse edilerek satılan ürünleri doktorunuza danışmadan kullanmamanız gerektiği konusunda bilinçlendirir.

Doğal olan her ürün insan sağlığına tamamen faydalı ve zararsız değildir. Bu tür ürünleri kullanmanız için mutlaka bir fitoterapi uzmanı tarafından reçete edilmiş olması gerekir. İnternette, televizyonda veya diğer satış kanallarında doğal ve tamamen zararsız olarak lanse edilen hiçbir ürünü doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayınız.

İnsanlara doğru bilgiyi ücretsiz bir şekilde ulaştırmayı ilke edinmiş olan efitoterapi.com’da yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız (bu konuda gerekli yeterliliğe sahipseniz) e posta adresimiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.